specialisté na tónování autoskel a polepy aut

Kontakt

Menu

Zavolejte nám

Napište nám

Poptávka

Nechte si zaslat nezávaznou cenovou kalkulaci na Váš mail, vyplňte poptávkový formulář níže.

  Tónování autoskelAutopolepy PPF fóliíBarevné a designové autopolepy

  Menu

  Domovská stránka

  Tónování autoskel

  Ochranné fólie PPF

  Barevné a designové polepy

  Reference

  Fotogalerie

  Ceník

  Kontakt

  specialisté na tónování autoskel a polepy aut

  Tónování autoskel v Praze

  Ochraňte svůj vůz a sebe před sluncem a zvědavými pohledy

  Výhody tónování autoskel pro vás a váš vůz

  LUXUSNÍ VZHLED

  Fólie na oknech vašeho auta přidávají nejen sofistikovaný vzhled a moderní estetiku, ale také umožňují personalizaci vozu podle vašeho stylu a přinášejí dojem vkusu a elegance. Tímto způsobem můžete svého miláčka oživit a vystoupit tak z davu.

  TERMOIZOLAČNÍ ÚČINKY

  Díky svým termoizolačním vlastnostem autofolie v letních měsících udržují interiér vozidla příjemně chladný, což zvyšuje komfort cestujících během horkých dnů a snižuje nutnost používání silnější klimatizace. Tím zabezpečuje příjemnou a relaxační jízdu bez přehřívání.

  BEZPEČNOST A SOUKROMÍ

  Zatmavení skel vám zajistí větší soukromí v autě tím, že omezuje pohledy zvenčí, a zároveň účinně chrání váš majetek před nežádoucími zraky, které by mohly lákat nenechavce. To přináší klid a bezpečí během každé jízdy.

  KOMFORT VOZU

  Tónování autoskel výrazně zvyšuje komfort vozu tím, že redukuje propustnost slunečního záření a tepla, čímž vytváří příjemnější interiér s optimální teplotou v horkých letních dnech.

  Pevná okna

  Aplikace autofolie značně zvyšuje pevnost oken vašeho auta, což znamená větší odolnost vůči nárazům a potenciálním nebezpečným situacím. Tato zlepšená pevnost poskytuje ochranu posádce před rozptýlením skla v případě nehody, a tím zvyšuje celkovou bezpečnost jízdy.

  UV Filtr

  Aplikace autofolie s UV filtrem na boční okna vám poskytne ochranu před škodlivými slunečními paprsky a zajistí pohodlnou a bezpečnou jízdu. Tímto způsobem také ochrání interiér vašeho vozidla před vyblednutím a poškozením způsobeným slunečním zářením.

  Chci zjistit cenu tónování autoskel na mé auto

  Nechte si zaslat cenovou kalkulaci na e-mail. Vyplňte poptávkový formulář níže a my Vám to rádi spočítáme.

   Tónování autoskelAutopolepy PPF fóliíBarevné a designové autopolepy

   Profesionální tónování autoskel od igelityfol.cz

   Aplikace bez demontáže

   S týmem našich profesionálů aplikujeme autofolie bez nutnosti demontáže a tím zaručujeme rychlou a pohodlnou instalaci, která šetří váš čas a zachovává původní stav vozidla. Tím zajístíme tónování autoskel vašeho auta bez zbytečných zásahů do konstrukce.

   I v zimním období tónujeme autoskla, neváhejte a ozvěte se nám. Skvělá příležitost nadělit sobě, či komukoliv ve vašem okolí perfektní dárek k Vánocům.

   Zatmavení skel na počkání

   Díky našim letitým zkušenostem dokážeme aplikovat folie na okna auta na počkání, během 2-3 hodin. Můžete k nám přijet z libovolného místa v České republice, strávit příjemný den v Praze a ještě týž den se s nově zatmavenými skly vydat zpět domů.

   Přes 10 let praxe

   S více než desetiletou zkušeností jsme v oblasti tónování autoskel bezpochyby etablovanými experty, kteří garantují kvalitu a profesionalitu. Naše dlouhodobé působení nás řadí mezi špičkové specialisty v tomto oboru.

   Odborná instalace

   Ke každé aplikaci autofolie přikládáme osvědčení o odborné instalaci, aby naši zákazníci měli jistotu kvality a správného provedení práce. Toto osvědčení potvrzuje naši odpovědnost k profesionálnímu přístupu a kvalitnímu výsledku.

   Homologační štítek

   Každé naše tónování autoskel nese homologační štítek s atestem 8SD, to je pro vás zárukou dodržení přísných bezpečnostních norem a kvality naší práce. Tento štítek potvrzuje, že jsme postupovali podle přesných standardů a vaše bezpečí je naší prioritou.

   Příznivá cena

   Naše cenová politika pro tónování autoskel je ohleduplná a začíná již od 2700 Kč. Pro další varianty cen a detailní přehled navštivte náš ceník.

   Konzultace při výběru

   Náš tým je k dispozici, aby vám pomohl vybrat správný odstín a míru propustnosti autofolie podle vašich individuálních požadavků. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější.

   Doživotní záruka na folie

   Využíváme výhradně autofolie značky High Performance, které patří k špičce na trhu s doživotní zárukou. Vaše spokojenost a dlouhodobá kvalita jsou pro nás nejvyšší prioritou.

   Maximální kvalita

   Zaručujeme našim zákazníkům maximální záruku na provedené tónování autoskel, abyste měli jistotu dlouhodobého kvalitního výsledku.

   Informace k tónování autoskel

   Po aplikaci autofolie důrazně doporučujeme po dobu 2 – 3 dnů neotevírat nebo stahovat okna. Tím budou zajištěny optimální výsledky a přilnutí fólie.

   Po instalaci je běžné, že čerstvě aplikovaná folie může potřebovat až 14 dní na úplné vyschnutí. Během tohoto období se mohou vyskytnout dočasné „mapy“ nebo „bublinky“. Tyto jevy zmizí a folie dosáhne optimálního stavu. Tento proces je naprosto normální a součástí dozrávání instalace autofolie.

   Při čištění autoskel se vyvarujte používání hrubých předmětů, abyste zabránili poškrábání autofolie či poškození povrchu. Doporučujeme jemné a vhodné nástroje pro bezpečnou údržbu.

   V případě jakéhokoli problému s autofolií nás neváhejte kontaktovat. Tereza Vrkočová je k dispozici na telefonním čísle 725 785 228 pro řešení všech vašich dotazů.

   To nejlepší pro vaše autoskla: Keetecfol Beluga